Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості “Чарівна осінь”

zaproshuyemo do uchasti u vseukrayinskomu konkursi ditjachoyi tvorchosti charivna osin f0e9193 - Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "Чарівна осінь"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "Чарівна осінь".

Кожна пора року неймовірна. Українська зима зачаровує тонкими морозними візерунками на вікнах; весна вабить буянням фарб та квітів; літо огортає теплом, даруючи найкращі спогади. Проте немає нічого прекраснішого за українську осінь. 

Наша осінь приходить неквапливо. Вона зазирає у вікна вересневим вітерцем, щебече пізніми пташками мелодії природи та встилає землю золотою ковдрою. Українська осінь різноманітна, чарівна і така прекрасна. Українська осінь – це про прогулянки під легким дощиком, це про пробіжки у лісі серед мокрих дерев, це про калюжі, що віддзеркалюють синє небо. А ще українська осінь – про перемогу. Щодня, крок за кроком наші захисники звільняють рідну Батьківщину від загарбників, наближаючи нашу Перемогу, що прийде до нас, вбрана у золоті кольори. 

Основна ціль конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм баченням чарівної української осені. 

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 27.09.2022 – 14.11.2022
 • Визначення переможців: 15.11.2022 – 19.11.2022
 • Публікація результатів: 20.11.2022

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія

 • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо);  
 • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, пластилін тощо) 
 • авторська фотографія

Приєднуйтесь до нас у Facebook – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів

Умови та вимоги:

 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Чарівна осінь".
 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок 60 грн. за посиланням https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558  (В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника https://nimb.ws/bdDfKN)
 • Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї.
 • Після перевірки, на вашу електрону адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі.
  Частина (30%) отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

Журі визначає переможців конкурсу (1, 2 та 3 місця) в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні дипломи учасників/переможців  будуть надіслані протягом 1-2 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

Подати заявку на участь в конкурсі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *