Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості “Мій весняний дивограй”

zaproshuyemo do uchasti u ii vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti mij vesnjanij divograj 0cd7ecc - Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй".

Цікаві факти про весну:

 • Весна є періодом пробудження природи після зимового сну. Птахи починають співати, дерева розпускають бруньки, а квіти розцвітають.
 • Відбувається весняне рівнодення – це момент, коли схилення Сонця (його відстань від небесного екватора на північ або на південь) дорівнює нулю. У дні рівнодення тривалість дня на всій Землі, крім районів земних полюсів, майже дорівнює тривалості ночі.
 • Відбувається зміна тривалості дня – весною тривалість дня постійно збільшується, коли дні стають довшими, а ночі коротшими. Це природний сигнал для рослин і тварин розпочати активний період росту та розмноження.
 • Весною відбувається міграція птахів – багато видів птахів починають свою міграцію з теплих країв для літнього сезону.
 • Також відбувається міграція тварин – весною з теплих країв повертаються не лише птахи, а й звірі, наприклад, більшість кажанів віддає перевагу зимівлі в теплішому кліматі.

Минулого року наша команда організувала I Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Розквітай, моя Україно!". Тоді ми отримали понад чотириста неймовірних робіт з усіх куточків України. 

Основна мета конкурсу – створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурсу.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Читання вірша/тексту:

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо).  
 • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо). 
 • Фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурсу).
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, бодіарт тощо).
 • Читання вірша/тексту:
  приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених тема
  тиці конкурсу (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання має бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Умови та вимоги:

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / фотографія / сучасне мистецтво  до участі не приймаються.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / фотографія / сучасне мистецтво   – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. 
 • У номінації читання вірша/тексту необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінації читання вірша/тексту приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурсу (вірш/текст може бути власного авторства). 

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 21.03.2024 – 22.04.2024
 • Визначення переможців: 23.04.2024 – 01.05.2024
 • Публікація результатів: 02.05.2024

Нагороди:

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Публікація результатів відбувається на сторінці "Алаба" у facebook  Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів/медалі учасників будуть надіслані протягом 3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *