Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля “Магія природи”

zaproshuyemo do uchasti u ii vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti do vsesvitnogo dnja ohoroni dovkillja magija prirodi bc4a1b0 - Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи".

Щорічно 5 червня у світі відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який офіційно був затверджений Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році. Цей день покликаний привернути увагу світової громадськості до екологічних проблем, нагадати людству про його роль в охороні та захисті довкілля, гостру потребу в зміні ставлення людини до природних ресурсів, важливість прийняття екологічно освічених рішень для створення більш здорового, стійкого та життєздатного світу для майбутніх поколінь.

Забруднення навколишнього середовища є однією з головних проблем в будь-якому куточку світу. Від сміття, недбало кинутого на узбіччі дороги, до мільйонів тонн небезпечних хімікатів у воді, ґрунті та повітрі. 

Найгостріші екологічні проблеми у світі:

 • Забруднення пластиковими відходами: щороку у морську екосистему потрапляє близько 20 тонн пластика. Найбільша сміттєва пляма у Тихому океані сягає від 700 тисяч до 1,5 млн км2.
 • Втрата біорізноманіття: щороку вирубуються понад 25 мільйонів гектарів лісу, що призводить до загибелі багатьох видів рослин та тварин.
 • Забруднене повітря: Викиди забруднюючих речовин в атмосферу від промисловості, автотранспорту та інших джерел забруднюють атмосферне повітря, що має негативний вплив на людей, тварин та рослини.
 • Зміна клімату: збільшення викидів парникових газів, таких як вуглекислий газ і метан, призводить до глобального потепління, що викликає екстремальні погодні умови, підтоплення, зсуви ґрунту та інші негативні наслідки.
 • Забруднення ґрунту: надмірне використання хімічних добрив, ерозія та забруднення призводять до втрати родючого ґрунту, що загрожує сільському господарству та екосистемам.

З метою привернути увагу дітей та молоді до глобальних світових екологічних проблем, необхідності дбайливого ставлення до природних ресурсів та важливості дотримання екологічних принципів у повсякденному житті, запрошуємо юних талантів через власні творчі роботи поділитися своїми ідеями щодо збереження та охорони навколишнього природного середовища.

Минулого року наша команда організувала І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи". Тоді ми отримали близько двохсот неймовірних робіт з усіх куточків України. Роботи, які були надіслані минулого року, можна подивитись у Галереї робіт І Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи".

Основна мета конкурсу – створення умов для духовного та культурного розвитку дітей, виховання екологічної свідомості підростаючого покоління, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, популяризація різних видів творчої діяльності, розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються теми довкіля, зокрема природи та природних ресурсів, тваринного і рослинного світу, охорони навколишнього середовища, екології, відновлення природних ресурсів, зменшення впливу на клімат, енергоефективністі, рециклінгу, збереження біорізноманіття та інших екологічних питаннь.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Листівка.

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо).
 • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
 • Фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурса).
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
 • Листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів – https://www.facebook.com/alaba.op.ua

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Підписатись

Умови та вимоги:

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота.
 • В номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / сучасне мистецтво / фотографія / листівка  допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / фотографія / листівка  до участі не приймаються.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / фотографія / листівка  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 20.05.2023 – 24.06.2024
 • Визначення переможців: 25.06.2024 – 30.06.2024
 • Публікація результатів: 01.07.2024

Нагороди:

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *