Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин “Мій домашній улюбленець”

zaproshuyemo do uchasti u ii vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti do vsesvitnogo dnja domashnih tvarin mij domashnij uljublenec e6d6b95 - Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець".

Всесвітній день домашніх тварин відзначається щорічно 30 листопада.

Це свято присвячено відданим і люблячим «братам нашим меншим», які потребують теплоти та турботи. Офіційно воно було затверджено у 1931 році у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників захисту тварин. Головна мета свята — розвинути в людях почуття відповідальності за живих істот й вкотре нагадати суспільству про те, що «воно несе відповідальність за тих, кого приручило».

Домашні тварини, які живуть пліч-о-пліч з людиною, постійно потребують її підтримки, турботи та догляду. Але натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів. 

Ми маємо піклуватися про наших менших друзів так само, як ми піклуємося одне про одного. Саме тому, освітній портал Алаба за підтримки ТОВ "Освітній Портал" ТМ організовує ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець".

Минулого року наша команда організувала Всеукраїнський конкурс дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець". Тоді ми отримали понад тисячі неймовірних робіт з усіх куточків України. Роботи, які були надіслані минулого року, можна подивитись у Галереї робіт Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Мій домашній улюбленець".

Основна ціль конкурсу – сприяння творчому розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі оточуючими своїми творчими роботами, які присвячені домашнім улюбленцям.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ. 

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурса.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Листівка

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо).  
 • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо). 
 • Фотографія (приймаються роботи, присвячені тематиці конкурса).
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
 • Листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. 

Підписатись

Роботи у вигляді колажів не приймаються до участі.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Умови та вимоги:

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / фотографія / cучасне мистецтво / листівка  до участі не приймаються.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / авторська фотографія / cучасне мистецтво / листівка  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 15.11.2023 – 19.12.2023
 • Визначення переможців: 20.12.2023 – 27.12.2023
 • Публікація результатів: 28.12.2023

Нагороди:

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Публікація результатів відбувається на сторінці "Алаба" у facebook  Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *