Запрошуємо до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості “Зимова Україна”

zaproshuyemo do uchasti u i vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti zimova ukrayina a865cfa - Запрошуємо до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Зимова Україна"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Зимова Україна".

Кожна пора року особлива. Зима – це час кататися на санчатах, ковзанах, лижах та сноубордах, ліпити сніговика, ловити сніжинки язиком та загадувати бажання, роздивлятися морозні візерунки на вікнах і, звісно, посмоктати замість льодяника бурульку, поки дорослі не бачать. А ще зима – найкраща пора збиратись у колі родини та дивитись улюблені мультфільми про Ельзу, у якої зовсім не холодне серце, та Ґрінча, який краде Різдво, або читати книгу про пригоди Кая та Герди у сніговому королівстві. А які у вас улюблені розваги взимку? За що ви любите цю пору року? Запрошуємо поділитися з нашою командою вашими історіями та роботами.

Основна мета конкурсу – створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурсу.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Листівка; Читання вірша/тексту:

 •     Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо).  
 •     Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
 •     Фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурсу).
 •     Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, бодіарт тощо).
 •     Листівка: приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком.
 •     Читання вірша/тексту: приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурсу (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання має бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Умови та вимоги:

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота. 
 • Допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / фотографія / сучасне мистецтво / листівка  до участі не приймаються.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / фотографія / сучасне мистецтво / листівка  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.
 • У номінації читання вірша/тексту необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінації читання вірша/тексту приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурсу (вірш/текст може бути власного авторства). 

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 16.01.2024 – 20.02.2024
 • Визначення переможців: 21.02.2024 – 29.02.2024
 • Публікація результатів:  01.03.2024

Нагороди:

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Публікація результатів відбувається на сторінці "Алаба" у facebook.  Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів/медалі учасників будуть надіслані протягом 3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

 

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *