Забезпечення шкіл підручниками: оновлена інформація від МОН

zabezpechennja shkil pidruchnikami onovlena informacija vid mon f303274 - Забезпечення шкіл підручниками: оновлена інформація від МОН

Триває процес забезпечення українських шкіл підручниками за програмою НУШ. Наразі понад 4,5 млн примірників для учнів 6 класу доставлено до книжкових баз органів управління у сфері освіти областей, що складає 97,63% від плану. Також друкується навчальна література для учнів 5 класів, зокрема підручники з математики, природничої галузі вже готові. Решту надрукують за кошти міжнародних донорів. За кошти державного бюджету також буде надрукована історія України.

Як повідомляють у МОН, учні 1 та 10 класів зможуть використовувати наявну в бібліотеках шкіл навчальну літературу.

«Звісно, нам би хотілося і першачків, і учнів 10 класів забезпечити новими підручниками. Та через брак коштів внаслідок повномасштабного російського вторгнення міністерству довелося робити нелегкий вибір: що друкувати насамперед, а з друком яких підручників почекати. Ми вирішили, що спочатку потрібно забезпечити книжками шості й пʼяті класи. Це класи НУШ, для яких ще ніколи не друкувалися підручники», – зазначив заступник міністра Андрій Сташків.

Підписатись

Також він наголосив, що школи не повинні вимагати від батьків закуповувати підручники та зошити з друкованою основою, оскільки школи можуть видати школярам підручники до чинних програм, що вже є в їхніх бібліотеках.

Для повноцінного забезпечення українських школярів підручниками МОН постійно співпрацює з міжнародними донорами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *