З вересня 2024 року історію України та “Захист України” в школах викладатимуть по-новому

z veresnja 2024 roku istoriju ukrayini ta zahist ukrayini v shkolah vikladatimut po novomu 8339e9c - З вересня 2024 року історію України та "Захист України" в школах викладатимуть по-новому

В школах оновлять програми викладання предметів з вересня 2024 року. Такі зміни зумовлені повномасштабною війною Росії проти України. Зокрема, посиляться уроки з дисципліни "Захист України" та внесуться доповнення в підручники з історії України.

Про трансформацію повідомило Міністерство освіти і науки, повідомляє Obozrevatel.

Там зазначається, що ці предмети в умовах війни набувають нового значення.

Підписатись

"Це не абстрактні знання, а цілком конкретні навички, потребу в яких учнівство бачить щодня. Це вміння поводитися в критичних ситуаціях, базові навички домедичної допомоги, знання, як захистити себе й інших у разі небезпеки, як поводитися з вибухонебезпечними предметами, використовувати новітнє обладнання тощо. Це все може врятувати життя учням, які от-от підуть у доросле життя. І, звісно, це таке актуальне зараз національно-патріотичне виховання, яке є складником боротьби з російською агресією", – сказав міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

1,74 млрд грн, виділені Кабінетом міністрів, спрямують на підвищення кваліфікації вчителів предмету "Захист України", закупівлю засобів навчання та комп’ютерного обладнання для навчальних кабінетів.

Таким чином, МОН планує зробити уроки уроки більш практико-орієнтованими й забезпечити ефективне навчання згідно з оновленою програмою.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *