З початку війни заклади освіти зарахували більше 2500 нових студентів, майже 24 тисячі студентів не відновили навчання

z pochatku vijni zakladi osviti zarahuvali bilshe 2500 novih studentiv majzhe 24 tisjachi studentiv ne vidnovili navchannja 4126f12 - З початку війни заклади освіти зарахували більше 2500 нових студентів, майже 24 тисячі студентів не відновили навчання

Про це йдеться у первинному звіті про проведене оцінювання потреб фахової передвищої та вищої освіти України, оприлюдненому МОН.

Згідно зі звітом, практично всі заклади освіти забезпечують дистанційне навчання студентів, у тому числі й тих, хто евакуювався за кордон.

«Загалом серед тих, хто повернувся до навчання, втрати освітнього часу через війни були незначні – один тиждень або менше. Крім того, з 24 лютого 2022 року 129 закладів освіти зарахували 2562 нових студентів, але за цей же період не відновили навчання майже 24 тисячі студентів», – наголосили в Міністерстві освіти.

Найбільшими перешкодами для продовження освіти є відсутність підключення до Інтернету (79%), погіршення безпекової ситуації в місцях навчання (46%) та відсутність технічних засобів для онлайн-викладання та навчання (39%).

Значна кількість закладів освіти повідомили, що студенти не можуть продовжувати навчання через потребу заробітку (28%). Деякі заклади освіти також вказали на перевантаженість доглядом і домашніми обов’язками як на основну причину, через яку студенти не повертаються до навчання (8%).

Понад 100 закладів освіти назвали погіршення психологічного самопочуття однією з причин припинення навчання студентами (15%).

Первинний звіт, який сформовано за висновками дослідження, доступний за покликаннями:

  • українською мовою
  • англійською мовою

Інфографіка до цього аналізу доступна за покликанням (інформацію надано англійською мовою).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *