З нагоди святкування 300-річчя Григорія Сковороди Національний музей історії України анонсував виставку

z nagodi svjatkuvannja 300 richchja grigorija skovorodi nacionalnij muzej istoriyi ukrayini anonsuvav vistavku c40e80a - З нагоди святкування 300-річчя Григорія Сковороди Національний музей історії України анонсував виставку

Напередодні дня народження українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета й педагога, 2 грудня у НМІУ відкриється виставка "Світи Григорія Сковороди".

Про це йдеться у релізі, який музей передав Укрінформу.

"Відвідувачі зможуть ознайомитися з оригіналами та копіями праць Сковороди, документів про нього, артефактами доби і пізнішими, навіяними життям і творчістю філософа мальовничими й скульптурними творами, нумізматичними пам’ятками", – зазначає НМІУ.

Підписатись

Водночас повідомляється, що буде представлено як зразки творчості мислителя, так і праці, у яких надбання філософа осмислюють нащадки.

Заразом у день народження Скоровороди, 3 грудня, о 14:00 з нагоди святкування 300-ї річниці з дня народження мислителя у музеї заплановано круглий стіл "Маловідомий та незнаний Сковорода" за участю науковців-гуманітаріїв різних інституцій.

Повідомляється, що партнерами виставки стали бібліотека ім. В. І. Вернадського, Національний художній музей, Центральний державний історичний архів України, Інститут літератури ім. Т. Шевченка НАНУ та Український інститут національної пам’яті. Водночас свої твори на виставку надали також Сергій Луцак і реконструктор одягу Сергій Шаменков.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *