З 2025 року в Україні планують закрити низку шкіл

z 2025 roku v ukrayini planujut zakriti nizku shkil c6666bc - З 2025 року в Україні планують закрити низку шкіл

В Україні закриватимуть школи, у яких навчається недостатня кількість дітей — зокрема, йдеться про сільські навчальні заклади. Дітей переводитимуть в інші опорні школи. 

Про це в інтерв'ю Новини.LIVE повідомила народна депутатка України  Юлія Гришина. 

В Україні закриватимуть школи

Процес урбанізації в Україні триває вже багато років. Спостерігається значний відтік населення з сіл та інших маленьких населених пунктів у більші міста. Через це постійно зменшується кількість дітей. 

"Коли в школі навчається 10-15-40 чи навіть 100 дітей різних класів, то про яку якість освіти може йти мова? Часто у таких школах один вчитель може викладати кілька предметів одночасно. Через це пізніше маємо низьку якість освіти із таких шкіл", — пояснила Юлія Гришина. 

Такі школи закривають вже протягом багатьох років, тож цей процес не новий. Дітей переводять до опорних шкіл, до яких їх підвозять шкільними автобусами. 

"Загалом процес болючий, бо ж кажуть, якщо в селі немає школи — немає й села. Потрібно розуміти, чому це відбувається. Адже школи у форматі менше 45 дітей не можуть працювати якісно", — сказала народна депутатка. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *