Урсула фон дер Ляєн: ЄС виділив €14 млн на шкільні автобуси для українських учнів

ursula fon der ljayen yes vidiliv euro14 mln na shkilni avtobusi dlja ukrayinskih uchniv 61fe9a0 - Урсула фон дер Ляєн: ЄС виділив €14 млн на шкільні автобуси для українських учнів

Європейський Союз виділяє 14 мільйонів євро на шкільні автобуси для українських дітлахів.

Про це повідомляє Нromadske.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн розповіла, що унаслідок російських обстрілів понад 2800 закладів освіти в Україні були пошкоджені або зруйновані.

"Школи, що досі працюють, вітають учнів здалеку. Але для багатьох дітей це означає довгі та інколи небезпечні поїздки [на навчання]", — зазначила фон дер Ляєн.

Підписатись

Вона розповіла, що Європа жертвує 14 мільйонів євро на шкільні автобуси, «але потрібно більше». Тож Європейська комісія організовує акцію солідарності з надання шкільних автобусів для України до початку 2023 року.

Так, ЄК закликає державні та приватні організації в ЄС та за його межами об’єднати зусилля та продемонструвати солідарність, надавши найближчими місяцями автобуси, необхідні для безпечного повернення українських дітей до їхніх шкіл.

Потенційні донори можуть зробити це через Механізм цивільного захисту ЄС (UCPM). У Єврокомісії розповіли, що він вже «відіграв вирішальну роль» у спрямуванні життєво важливої ​​підтримки Україні, зокрема на житло, їжу, обладнання для лікарень, машини швидкої допомоги, пожежні машини та багато іншого.

Ірина Сітнікова

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *