Уряд змінив систему держзамовлень для вишів

urjad zminiv sistemu derzhzamovlen dlja vishiv 3d0902d - Уряд змінив систему держзамовлень для вишів

Кабінет міністрів збільшив на понад 2 тисячі кількість бюджетних місць у закладах вищої освіти під такі спеціальності, як "реабілітолог", "психолог" та "соціальний працівник". Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише businessua.com

"Сьогодні наша держава потребує більше реабілітологів, більше психологів, більше соціальних працівників. Врахували це у держзамовленні на підготовку фахівців у 2023 році, яке сьогодні затверджує уряд. Для Міністерства охорони здоров’я збільшуємо кількість бюджетних місць на понад тисячу. Так само збільшуємо й бюджетні місця для набору соціальних працівників", – зазначив він.

За словами Шмигаля, уряд надалі буде змінювати систему держзамовлень, щоб мати достатню кількість саме тих спеціалістів, яких потребує Україна зараз і потребуватиме у майбутньому.

Підписатись

Як додав представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, Кабмін своїм рішенням заборонив перерозподіляти місця держзамовлення між галузями знань, крім випадків, передбачених для окремих пільгових категорій здобувачів фахової передвищої та вищої освіти.

"Передбачено, що за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів державні замовники у разі потреби збільшують обсяг державного замовлення на підготовку бакалаврів (магістрів) на основі повної загальної середньої освіти на кількість зарахованих за квотою до закладів вищої (фахової передвищої) освіти осіб, місцем проживання яких є території, які входять до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій", – додав він.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *