Уряд ухвалив новий порядок ведення військового обліку

urjad uhvaliv novij porjadok vedennja vijskovogo obliku 3c20723 - Уряд ухвалив новий порядок ведення військового обліку

Кабінет Міністрів ухвалив новий порядок ведення військового обліку, відповідно до якого на роботу чи навчання військовозобовʼязаних прийматимуть після підтвердження, що вони стали на військовий облік.

Метою нововведення є цифровізація процесу та збір повної інформації про наявні військові резерви в країні.

Відповідно до документа, на роботу чи навчання військовозобовʼязаних можуть приймати після підтвердження, що вони стоять на військовому обліку. Держкомпанії та приватні підприємства мають вести облік військовозобовʼязаних працівників та подавати інформацію до центрів комплектування. А центри зайнятості та консульства – про безробітних та тих, хто перебуває за кордоном понад три місяці, відповідно.  

На військовий облік повинні стати призовники з 16 до 27 років. Відтепер облік вестиметься в електронному форматі Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Військовозобовʼязані матимуть можливість передавати дані до реєстру через застосунок "Дія". У застосунку має зʼявитися електронний військовий квиток.

Підписатись

На впровадження нового механізму державні органи та міністерства матимуть шість місяців. Впродовж цього часу в "Дія" має з’явитися нова опція.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *