Універсальний дизайн навчання: вебінар від Спільноти сучасних учителів

universalnij dizajn navchannja vebinar vid spilnoti suchasnih uchiteliv df503f8 - Універсальний дизайн навчання: вебінар від Спільноти сучасних учителів

Міністерство освіти і науки України інформує, що 27 березня відбудеться вебінар «Впровадження Універсального дизайну навчання в освітній процес: шлях до успіху». Захід організовано Спільнотою сучасних учителів.

На вебінарі Тетяна Нанаєва, голова експертно-консультативного комітету з цифрових технологій в освіті при МОН України та співавторка онлайн-курсу ЮНЕСКО «Цифровий учитель», розповість про найефективніші стратегії, інструменти, підходи та можливі перешкоди для успішної інтеграції Універсального дизайну навчання в освітній процес.

Підписатись

Універсальний дизайн навчання (УДН) — це методологія створення інклюзивного, гнучкого середовища навчання з максимальним урахуванням індивідуальних потреб та особливостей усіх учнів. Упровадження УДН допомагає поліпшити якість освіти та забезпечити успішність для кожної дитини.

Початок 27 березня о 16:30.

Зареєструватися на вебінар можна за покликанням

Трансляція відбудеться на фейсбук-сторінці Спільнота сучасних учителів.

Беріть участь у заході, щоб здобути актуальні знання та навички з упровадження УДН відповідно до сучасних викликів.

Довідково

Спільноту сучасних учителів створено для вдосконалення вчительської практики, обміну досвідом, розвитку цифрової компетентності та поширення універсального дизайну навчання серед вчителів України. Створено UNESCO за підтримки МОН та Google.org.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *