Український інститут книги запрошує взяти участь в акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

ukrayinskij institut knigi zaproshuye vzjati uchast v akciyi nacionalnij tizhden chitannja tizhden poeziyi 8674cb9 - Український інститут книги запрошує взяти участь в акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

Український інститут книги (УІК) запрошує долучитися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Активності триватимуть з 16 до 24 березня, тобто охоплять Всесвітній день поезії (21 березня). Мета акції — відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.

Тема тижня поезії — «Дім», а гасло — рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової — «Ріки незмінно течуть додому».

Підписатись

«Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім — це світло, котре гріє навіть тоді, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім — це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім — це Україна», — пишуть організатори акції.

Щоб узяти участь, а також спланувати та зареєструвати свої заходи, представникам і представницям закладів освіти, освітніх та наукових інституцій тощо потрібно заповнити гугл-форму. Приклади заходів: обговорення поетичних творів, організація поетичних читань за участі місцевих поетів чи будь-яка інша творчість, пов’язана з поезією.

Український інститут книги пропонує інформаційну підтримку окремих активностей, щоб забезпечити максимальну видимість учасників.

Щодо інформаційної підтримки акції та потенційних партнерств можна звертатися на електронну пошту [email protected] до Ольги Шевчук-Клюжевої, начальниці відділу зв'язків із громадськістю Українського інституту книги.

Про перебіг тижня читання поезії УІК інформуватиме на сайті. Надалі заплановано провести ще кілька аналогічних акцій за різною тематикою впродовж року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *