Українських студентів запрошують взяти участь в конкурсі з міського планування «Плануємо разом»

ukrayinskih studentiv zaproshujut vzjati uchast v konkursi z miskogo planuvannja planuyemo razom 5b5fd7c - Українських студентів запрошують взяти участь в конкурсі з міського планування «Плануємо разом»

Розпочалася реєстрація на 6-місячний українсько-канадський конкурс з міського планування «Плануємо разом», який об'єднає студентські групи з України й Канади для пошуку інноваційних дизайнерських рішень щодо відновлення зруйнованих міст в Україні.

До сформованих команд увійдуть 5 студентів зі спеціальності міського планування з додатковими 3 студентами з інших дисциплін. У кожній команді має бути принаймні 2 українські студенти та 2 канадські студенти. Команди будуть створені на основі вподобань, зазначених у формі заявки, а також певного рівня досвіду.
Кожній команді буде призначено місто, яке вона має дослідити, проаналізувавши документи планування та новини про ці міста під час війни. Здебільшого об’єктом дослідження будуть громади, які приблизно містять від 50 000 до 120 000 жителів та були повністю зруйновані. Команда сформує майбутнє бачення про те, яким має бути місто та як воно функціонуватиме після завершення відбудови.

Підписатись

Будь-яка грошова компенсація студентам надаватиметься на основі потреб. У результаті кожна команда отримає одноразову грошову суму ($500-$1000 CAD), яка буде розподілена лише між українськими студентами. Грошові призи також нададуть найкращим командам наприкінці змагань і розділять лише між українськими учасниками.

Кінцевий термін подання заявки – 27 вересня 2023 року.

Для тих, хто бажає долучитися як ментор, який раз на два тижні зустрічатиметься з командами, проводитиме тематичні семінари або стане частиною суддівських комітетів, можна заповнити форму зацікавленості за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *