Українські школи отримали медичні набори для учнів

ukrayinski shkoli otrimali medichni nabori dlja uchniv 9cdf87d - Українські школи отримали медичні набори для учнів

Компанія SOCAR Energy Ukraine зібрала 1 млн грн на медичні набори для учнів. На ці кошти закуплено 574 аптечки, які передали до 12 шкіл різних областей України.

Окрім медичних наборів, кожна аптечка містить інструкції з психологічної допомоги для учнів та персоналу шкіл. Ці інструкції були підготовлені в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської щодо створення Національної програми ментального здоров'я, розроблення якої координує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Партнером та реалізатором благодійного проєкту SOCAR Energy Ukraine стала благодійна платформа dobro.ua, експертну підтримку надало Міністерство освіти і науки України.

Підписатись

«Від 24 лютого 2022 року змінилося життя кожного українця. Російськими ракетами зруйновано та пошкоджено понад 3 тис. закладів освіти. Та попри намагання окупантів завадити українським дітям здобувати освіту, спільними зусиллями ми створили безпечні умови для навчання. Учні мають можливість вчитися у традиційному форматі за єдиної умови – облаштованого укриття. У ньому мають бути аптечки, аби у разі необхідності надати першу медичну допомогу. Вдячний відповідальному бізнесу – мережі заправок SOCAR Energy Ukraine та благодійній платформі dobro.ua за добру справу і приклад спільного внеску у формування безпечного освітнього середовища. Адже заклад освіти – це територія безпеки!» – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *