Українська збірна виборола другу медаль на Всесвітній зимовій універсіаді

ukrayinska zbirna viborola drugu medal na vsesvitnij zimovij universiadi 169708b - Українська збірна виборола другу медаль на Всесвітній зимовій універсіаді

Українські спортсмени продовжують завойовувати призові місця на Всесвітній зимовій універсіаді в Лейк-Плесіді (США). Дмитро Мазурчук (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) і Віталій Гребенюк (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка) стали бронзовими призерами командних змагань з лижного двоборства.

Підписатись

Гірськолижниця Анастасія Шепіленко (Львівський державний університет фізичної культури імені І. Боберського) посіла 9 місце у змаганнях з гігантського слалому.

ukrayinska zbirna viborola drugu medal na vsesvitnij zimovij universiadi 7ca9578 - Українська збірна виборола другу медаль на Всесвітній зимовій універсіаді

Трансляцію виступів українських спортсменів 18-19 січня 2023 року можна дивитися за посиланням.

  • 03:00 (19.01.) – хокей;
  • 22:25 (18.01.) – біатлон;
  • 16:05 (18.01.) – хокей;
  • 16:30 (18.01.) – гірські лижі.

ХХХ Всесвітня зимова універсіада триває у США з 12 до 22 січня 2023 року. Українську команду представляють 61 спортсмен і 29 тренерів з 20 українських і 2 закордонних університетів (Польщі та США). 

Нагадаємо, першу медаль на Всесвітній зимовій універсіаді завоювали біатлоністи Юлія Городна (Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права) та Степан Кінаш (Харківська державна академія фізичної культури).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *