Українська команда підкорює другий день змагань — European Open School Combat Games

ukrayinska komanda pidkorjuye drugij den zmagan european open school combat games 6d891f9 - Українська команда підкорює другий день змагань — European Open School Combat Games

У другий день Європейських ігор єдиноборств серед учнів учасники з України отримали призові місця у всіх категоріях, в яких брали участь. Розповідаємо детальніше, які нові здобутки отримала українська команда та чому ми пишаємося ними:

  • тхеквондо ВТФ — 53 медалі: 26 золотих, 15 срібних, 12 бронзових;
  • самбо — 22 медалі: 12 золотих, 5 срібних, 5 бронзових;
  • греко-римська боротьба — 13 медалей: 4 золоті, 4 срібні, 5 бронзових;
  • вільна боротьба — 14 медалей: 6 золотих, 5 срібних, 3 бронзові;
  • боротьба жінки — 14 медалей: 4 золоті, 6 срібних, 4 бронзові;
  • дзюдо — 19 медалей: 5 золотих, 5 срібних, 9 бронзових.

Підписатись

«Дуже дякую ЗСУ, що боронять нашу країну, і зокрема, дали мені можливість боротися сьогодні на таких великих змаганнях. Для мене – це перший турнір міжнародного рівня, і я щаслива, що сюди потрапила!», — поділилася Валерія Семчук, чемпіонка Європейських ігор єдиноборств серед учнів з самбо.

ukrayinska komanda pidkorjuye drugij den zmagan european open school combat games 7fb3238 - Українська команда підкорює другий день змагань — European Open School Combat Games

На третій день турніру запланована освітньо-культурна програма. Учні відвідають екскурсії, дізнаються культуру та історію Сербії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *