Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу

ukrayinec igor klimenko stav najkrashhim studentom svitu cbada67 - Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу

20 вересня 2022 року Ігоря Клименка нагородили званням найкращого студента світу за версією престижної Всесвітньої премії Global Student Prize. Про це повідомили у Нью-Йорку (США) організатори премії Varkey Foundation.

«Це потребувало багато роботи і часу, але тепер я отримав доступ до світового ком’юніті та можливість співпрацювати з великими інвесторами та людьми по всьому світу! А також – стипендію у $100 000! Я абсолютно впевнений, що більшу її частину витрачу на розроблення дрона!», – зазначив Ігор.

Підписатись

Хлопець зробив інноваційний винахід, поєднавши безпілотник з міношукачем. Коптер дистанційно віднаходить вибухонебезпечні предмети завдяки електромагнітному й оптичному дослідженню поверхонь. Може знаходити різні типи мін, а найголовніше – передавати точні координати знайдених об’єктів саперам.

Зараз Ігор навчається на фізико-математичному факультеті в КПІ імені Ігоря Сікорського, але пошуками рішення, як допомогти своїй країні, займався ще з 5 класу. Хлопець сформувався в умовах війни, найбільше прагне зменшити кількість жертв від вибухових пристроїв і почати відбудову України.

ukrayinec igor klimenko stav najkrashhim studentom svitu 00d3bda - Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу

У квітні Ігор долучився до програми «UF», бізнес-інкубатора МАН, «Startup Beginner», щоб удосконалити свій прототип коптера-міношукача, та став одним із найкращих випускників. У червні хлопець розпочав навчання вже на дорослій програмі «UF» – «Empowering Future Entrepreneurial Ukraine» та отримав стипендію €5 000 від фінської інвестиційної компанії «Ministry of Good Spirit» для мотивації та подальшої роботи над коптером.

Так Ігор дійшов і до абсолютного світового визнання – був оголошеним переможцем Global Student Prize.

Хлопець, який увійшов у список 100 найкращих студентів світу, хоче почати масове виробництво свого винаходу, залучити якомога більше компаній та організацій, щоб інвестувати в готовий продукт і розповсюдити його для допомоги своїй країні.

ukrayinec igor klimenko stav najkrashhim studentom svitu 796298d - Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу

Фото: КМАН

Довідково

Всесвітню студентську премію заснувала організація «Chegg.org» у партнерстві з Varkey Foundation. Нагороду запровадили, щоб висвітлювати змінотворчі зусилля студентів у всьому світі. 2022 року таким ініціатором зміни світу на краще став МАНівець Ігор Клименко. Зараз хлопець має в Україні два патенти на свій пристрій.

Під час вибору найкращих студентів світу Global Student Prize беруть до уваги безліч факторів, серед яких навчальні досягнення, креативність, інноваційні підходи, реальний вплив на суспільство.

Зі своїм дослідженням «Quadcopter Mines Detector» Ігор також став фіналістом Х Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» та здобув золоту медаль у молодшій категорії на Малайзійській 21-й технологічній виставці (MTE-2022).

«Ukrainian Future», бізнес-інкубатор МАН, – перший в Україні державний бізнес-інкубатор повного циклу. Тобто тут, в одному місці, можна отримати увесь спектр необхідних послуг.

МАН (Мала академія наук України) розповідає про науку інтерактивно й простою мовою, проводить олімпіади та конкурси для учнів, створює у всій Україні наукові відділення та секції, освітянам пропонує можливості для професійного розвитку.

Фото заголовку: Борис Корпусенко

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *