Українців запрошують до флешмобу допомоги бібліотекам

ukrayinciv zaproshujut do fleshmobu dopomogi bibliotekam 8c41674 - Українців запрошують до флешмобу допомоги бібліотекам

Міністерство освіти і науки України інформує. Представники бізнесу та небайдужі громадяни ініціювали благодійний флешмоб для адресної допомоги бібліотекам у різних регіонах України.

Як працює ця ініціатива? Бібліотекарі діляться своїми потребами — від книжкових новинок до канцелярських товарів та обладнання. Усі ці звернення публікуються в коментарях під дописом флешмобу в соціальних мережах.

Українська компанія Імпорт-Офіс Україна, що є власником Брендів ZiBi та BUROMAX, ініціювала такий флешмоб, та вже передали в 50 бібліотек Харкова, Херсона, Миколаєва, Чернігова, Олександрії та інших міст, набори товарів для творчості ZiBi, канцтовари BUROMAX та комплекти дитячих книг від авторки Ірини Голуб.

Підписатись

Долучитися до допомоги просто: достатньо знайти бібліотеку в коментарях допису на фейсбук-сторінці ініціативи, якій ви можете надати необхідне, та відгукнутися під її зверненням.

Ініціатори проєкту запрошують усіх охочих долучитися до підтримки українських культурних осередків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *