Україна отримала з ЄС першу партію підручників з української мови для учнів п’ятого класу

ukrayina otrimala z yes pershu partiju pidruchnikiv z ukrayinskoyi movi dlja uchniv pjatogo klasu e3ab8f6 - Україна отримала з ЄС першу партію підручників з української мови для  учнів п’ятого класу

20 червня Україна отримала з ЄС першу партію підручників програми «Нова українська школа» з української мови для учнів п’ятого класу.

Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

У 2022 році цей наклад погодилися безоплатно надрукувати партнери України з Єврокомісії. Наразі тривають переговори щодо друку ще однієї партії підручників з інших предметів.

Підписатись

«Єврокомісія надрукувала підручники видавництв, які безоплатно надали свої макети та право на друк», — пояснив Лісовий і подякував українським видавництвам «Ранок» та «Освіта» за участь у проєкті.

Як повідомляє міністр, до кінця червня Україна отримає 503 тисячі підручників з української мови для п’ятого класу. До 1 вересня їх доставлять школам.

«Ми розуміємо, що наявність підручників — це питання, яке турбує і педагогів, і школярів, і батьків. Тож робимо все, щоб у новому навчальному році учні 5-6 класів навчалися за новими підручниками НУШ», — запевнив очільник МОН. 

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *