Ухвалено Закон для вдосконалення механізму забезпечення якості вищої освіти

uhvaleno zakon dlja vdoskonalennja mehanizmu zabezpechennja jakosti vishhoyi osviti 3282d05 - Ухвалено Закон для вдосконалення механізму забезпечення якості вищої освіти

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення якості вищої освіти».

Документ покликаний удосконалити механізм забезпечення якості вищої освіти в Україні та створити умови для функціонування Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти згідно зі стандартами і рекомендаціями Європейського простору вищої освіти.

Закон передбачено створення Апеляційної палати, проведення постакредитаційного моніторингу, вдосконалює систему інституційної акредитації, уточнює статус Національного агентства та вимоги до його членів.

Підписатись

Водночас зазначений закон вносить зміни до Закону України «Про запобігання корупції», завдяки чому експерти Національного агентства з-поміж науково-педагогічних працівників та студентів, які навчаються у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, зможуть брати участь в експертизах на оплатній основі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *