ЄВІ: особливості блоків «ТЗНК» та «Іноземна мова»

yevi osoblivosti blokiv tznk ta inozemna mova 7b8fd14 - ЄВІ: особливості блоків «ТЗНК» та «Іноземна мова»

23 червня розпочинаються основна сесія магістерських вступних випробувань, частиною яких є ЄВІ, що складається з двох блоків: «ТЗНК» та «Іноземна мова». В Українському центрі оцінювання якості освіти розповідають про особливості цих блоків.

Коли учасник ЄВІ працює з блоками тесту, він бачить на плашках, що розміщені на бокових панелях тестового середовища, інформацію про дещо іншу кількість балів, ніж указано в загальних характеристиках. Це пов’язано з особливостями групування завдань в онлайновій тестовій платформі. З огляду на це перед кожним блоком учасникам надано чітку інформацію про це.   

В УЦОЯО звертають увагу, що в інструкції до блоку “ТЗНК” зазначено, що блок складається із 27 завдань (27 плашок на боковій панелі), однак завдання 1–4 містять 10 підзавдань на заповнення пропусків у мікротекстах. Таким чином, за правильне виконання всіх завдань блоку можна отримати 33 бали: 10 балів за виконання завдань 1–4 (тобто підзавдань 1–10) та 23 бали за виконання всіх наступних завдань (тобто завдань 5–27).

Підписатись

В той самий час в інструкції до блоку ЄВІ з іноземної мови зазначено, що тест містить 30 запитань, обʼєднаних у 4 завдання (4 плашки на боковій панелі). Завдання 1 містить 6 запитань, завдання 2 – 5 запитань, завдання 3 та 4 – відповідно 10 та 9 запитань. За правильне виконання всіх завдань можна отримати 30 балів. 

Вся необхідна для виконання тесту ЄВІ інформація наведена на початку блоків, з якою учасникам варто ознайомитись перед початком тестування.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *