Євгеній Нотевський став рекордсменом за кількістю дипломів про вищу освіту

yevgenij notevskij stav rekordsmenom za kilkistju diplomiv pro vishhu osvitu fcc6521 - Євгеній Нотевський став рекордсменом за кількістю дипломів про вищу освіту

18 вересня у Києві зареєструють національний рекорд в номінації «Наймолодший українець, який отримав найбільшу кількість дипломів про вищу освіту в Україні», пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці очільниці Національного реєстру рекордів України Лани Вєтрової у Facebook.

На рекорд претендує 24-річний Євгеній Нотевський, який на сьогодні серед чоловіків до 25-ти років зміг стати дипломованим спеціалістом, закінчивши навчання аж у 5 вищих навчальних закладах.

З вересня 2016-го року по грудень 2022-го року (трохи більше, ніж за 6 років) Євгеній здобув освіту за фахом економіка, право, магістр менеджменту, магістр державного управління та місцевого самоврядування і магістр харчових технологій. 4 із 5 отриманих дипломів рекордсмена про вищу освіту – із відзнакою. За час навчання був лауреатом іменної академічної стипендії Президента України (2019), Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва (2019) та іменної академічної стипендії Верховної Ради України (2020).

Підписатись

Нині Євгеній Нотевський є здобувачем третього освітнього рівня (PhD) за спеціальністю «Менеджмент» (ІІ курс) у своїй альма-матер – ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана». Також будучи президентом громадської організації «МООЛМС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ», Євгеній очолює Волонтерський штаб Миколаївської області.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *