Євгена Кудрявця призначено на посаду заступника міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції

yevgena kudrjavcja priznacheno na posadu zastupnika ministra osviti i nauki ukrayini z pitan yevropejskoyi integraciyi 9da0de2 - Євгена Кудрявця призначено на посаду заступника міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції

Під час чергового засідання Уряду ухвалено рішення щодо призначення Євгена Кудрявця на посаду заступника міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції.

Пріоритетними завданнями Євгена Кудрявця на новій посаді є:

  • міжнародна діяльність, зокрема євроінтеграція української освіти й науки;
  • системна робота з донорами та неурядовими організаціями; 
  • розвиток позашкільної освіти;
  • взаємодія з дітьми, які тимчасово навчаються за кордоном, їхня інтеграція в  українську освітню систему.

«Все його життя – це наука. Як в особистому плані, так і в менеджерському. Євген – переможець величезної кількості олімпіад та конкурсів в Україні та за кордоном. Останні роки в МАН очолював міжнародну діяльність, де зміг налагодити партнерство з NASA, Francis Crick Institute, Ontario Science Center, MoMath, MILSET, Science Center Singapore, George Washington University, New York University та багатьма іншими класними партнерами», – написав на своїй сторінці у фейсбук Міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Підписатись

Євген Кудрявець має докторський ступінь з економіки і понад 10 років досвіду управління українськими та міжнародними освітніми проєктами.

Євген обіймає представницькі та управлінські посади у Європейській організації з ядерних досліджень (CERN) і Міжнародній федерації асоціації винахідників (IFIA). Співпрацює з Асоціацією американських університетів, Міжнародними музейними асоціаціями у США, Європі та Азії.

Останні 5 років був заступником директора Малої академії наук України з управління стратегічними проєктами та міжнародних відносин. На цій посаді створив систему освітньої дипломатії з мережею в 50 країнах і зі 125 партнерами.

Серед досягнень Євгена: налагодження зв’язків з ЮНЕСКО, НАСА, ООН, організація першого у світі національного етапу глобальної «Олімпіади геніїв» (Genius Olympiad), створення програми, завдяки якій юні українські дослідники можуть відправляти експерименти на Міжнародну космічну станцію.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *