Учнів запрошують взяти участь в благодійній акції «Українським дітям – українську книгу»

uchniv zaproshujut vzjati uchast v blagodijnij akciyi ukrayinskim ditjam ukrayinsku knigu 2fe50dc - Учнів запрошують взяти участь в благодійній акції «Українським дітям – українську книгу»

Міністерство освіти і науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Здоров’я майбутнього” запрошують учнів взяти участь у благодійній «Українським дітям – українську книгу».

 Учасникам заходу необхідно створити планер «Моє найкраще – літо», сфотографувати або зняти відео і вислати на електронну пошту [email protected]. Найкреативніші планери матимуть змогу виграти набір книг.

Також у  МОН створили чекіст на наступні дні літніх канікул, аби діти могли із задоволенням та користю проводити вільний час.

  • Створи планер на день/тиждень/місяць та фіксуй виконані завдання й перемоги. Також залиши місце для незапланованих подій і завдань. 
  • Налаштуй режим дня. Цей розклад не дуже відрізняється від звичного під час шкільного навчання. Проте допоможе тобі надалі перелаштуватися, коли розпочнеться навчання.
  • Розпочинай день з руханки. Легкі фізичні вправи (або танці) налаштують день на позитив і бадьорість. 
  • Створи зону релаксу. Канікули – це твій відпочинок. Вибери місце, у якому ти по-справжньому відпочиваєш та відволікаєшся. Це може бути улюблене крісло, нова книга або розмальовка. Зроби смачний літній напій – лимонад або морозиво.
  • Організуй час протягом тижня таким чином, щоб допомогти батькам і поспілкуватися з ними. Спільно проведений час – це весело. 
  • Реалізуй заплановану ціль. Обов’язково виріши, що ти хочеш зробити корисного й цікавого для себе. Наприклад: навчитися плавати, малювати у стилі реалізму, поліпшити техніку читання тощо. 
  • Мінімізуй використання гаджетів. Відведений час для гри за комп'ютером чи в телефоні має бути сталим. Ліпше заплануй прочитати кілька сторінок книги. 
  • Стеж за порядком у своїй кімнаті. Так ти привчатимешся до підтримання чистоти, охайності, відчуватимеш важливість та зону відповідальності у житті сім'ї.
  • Самонавчайся. Не забувай надавати час для повторення того, що ти вчив у школі, також вивчай щось нове.

Підписатись

Дітям, які обожнюють читати, також пропонують зняти відео, на якому необхідно продекламувати улюблений український твір. Креативні відео розмістять у телеграм-каналі «Підтримай дитину» та фейсбук-сторінці благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» як приклад популяризації читання українською.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *