Учні шкіл, які навчатимуться офлайн, братимуть із собою наплічники

uchni shkil jaki navchatimutsja oflajn bratimut iz soboju naplichniki 04a4cdf - Учні шкіл, які навчатимуться офлайн, братимуть із собою наплічники

Учні шкіл, які працюватимуть офлайн, під час можливої евакуації чи спуску до укриття школяри братимуть із собою наплічники, у яких мають бути необхідні речі.

Про це повідомили у патрульній поліції, нагадуючи про перелік речей, що мають бути поруч зі школярем під час перебування в укритті.

Зокрема, у патрульній поліції радять покласти до тривожного наплічника пляшку води, поживні батончики, снеки, нотатки від батьків, у яких вказано ім'я та прізвище дитини, контактні дані батьків та ближніх родичів. Все інше (їжа, вода, засоби гігієни, ковдри, ліхтарики, універсальна аптечка тощо) має заздалегідь підготувати і забезпечити заклад освіти.

Також у дитини за можливості має бути телефон, зарядний пристрій, павербанк, індивідуальний набір необхідних ліків, комплект змінної білизни та одягу, улюблена іграшка або річ.

«Важливо не перевантажувати наплічник школяра та зберігати у школі те, що дозволяє адміністрація», – зазначають у патрульній поліції.

Фото: Мар'яна Чорнієвич

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *