У змішаному чи дистанційному форматі: як працюватимуть школи 22-24 лютого

u zmishanomu chi distancijnomu formati jak pracjuvatimut shkoli 22 24 ljutogo d5db3d0 - У змішаному чи дистанційному форматі: як працюватимуть школи 22-24 лютого

У період з 22 до 24 лютого всі 404 столичні школи, які працюють в змішаному форматі навчання, не будуть змінювати свій режим роботи. В усіх школах дистанційне навчання організоване як паралельний процес, тому в будь-який день батьки можуть прийняти рішення залишити дитину вдома та під'єднати її до навчання дистанційно. Про це повідомив Департамент освіти та науки м. Києва.

На Київщині ж заклади освіти три дні працюватимуть дистанційно.

Підписатись

Через можливу загрозу обстрілів дистанційно працюватимуть й заклади освіти Закарпаття, а також у Волинській, Рівненській та Чернігівській областях. Вчитися онлайн 22-24 лютого будуть й учні в закладах середньої та професійно-технічної освіти Ужгорода. На онлайн – навчання перевели школи у Черкасах, Ніжині та Одесі.

У Полтавській громаді 23-24 лютого школи працюватимуть дистанційно, дитсадки – у черговому режимі.

З 22 по 24 лютого в Луцькій громаді запроваджується змішаний формат навчання в школах.

За бажанням батьків, діти зможуть відвідати освітній заклад, де забезпечать освітній процес. Якщо ж ні – дитина залишається вдома та навчається в дистанційному форматі.

На Вінниччині, рішення щодо змін у навчальному процесі переклали на керівників громад. Наразі в обласній військовій адміністрації не надавали особливих вказівок.

Більшість шкіл Кропивницького перейдуть на дистанційну форму навчання.

Зокрема:

    22 лютого — 21 заклад перебуватиме на змішаній формі навчання, 17 — на дистанційній;

    23 лютого — 3 заклади на змішаній формі, 35 — на дистанційній,

    24 лютого — 2 заклади на змішаній, 36 — на дистанційній.

До звичної форми навчання кропивницькі школи повернуться з 27 лютого.

Нагадаємо, Міністерство освіти звернулося до начальників ОВА та керівників закладів освіти із рекомендацією перейти на дистанційну форму навчання у період з 22 по 24 лютого. Це пов'язано із загрозою ударів з боку військ РФ.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *