У застосунку «Вивчаю — не чекаю» з’явилися нові функції

u zastosunku vivchaju ne chekaju zjavilisja novi funkciyi c0b3108 - У застосунку «Вивчаю — не чекаю» з’явилися нові функції

З метою забезпечення українських учнів та учениць 1-4 класів ефективним інструментом для онлайн-навчання, War Child Holland та ГС “Освіторія” у партнерстві з Міністерством освіти і науки України восени минулого року створили безкоштовний навчальний застосунок “Вивчаю – не чекаю”. За його допомогою діти вивчають шкільний матеріал, переглядаючи пізнавальні освітні відеоуроки з математики та української мови. А граючи в навчальні інтерактивні мініігри, закріплюють вивчене.

У жовтні автори проєкту представили оновлену версію мобільного застосунку, покликаного урізноманітнити уроки та стати додатковим джерелом отримання знань. Донедавна його можна було завантажити тільки на смартфон або планшет. Відтепер застосунок має десктоп-версію: його можна встановити на комп’ютер та використовувати як додатковий інтерактивний елемент навчання безпосередньо в класі під час уроку.

В оновленій версії застосунку став доступним кабінет учителя, завдяки якому педагоги можуть бачити загальний навчальний план, мати доступ до всіх наявних уроків, контролювати процес навчання учня в застосунку тощо.

Підписатись

У застосунку також додані нові функції:

  • потокове відео (стримінг): відеоуроки можна буде переглядати не лише попередньо завантаживши, а також як потокове відео. Це «полегшує» застосунок та дає можливість обмежити використання пам’яті мобільного пристрою або комп’ютера.
  • медіапрогравач: відеоуроками тепер можна управляти — поставити на паузу, прискорити перегляд чи повернутися, щоби прослухати певну частину знову.

Ознайомитись із методичними рекомендаціями та дізнатися, як використовувати інтерактивну гру в навчальному процесі можна за покликанням. Оновлена версія «Вивчаю — не чекаю» доступна на App Store та Google Play.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *