У закладах освіти посилять заходи безпеки: доручення МОН

u zakladah osviti posiljat zahodi bezpeki doruchennja mon 075c53d - У закладах освіти посилять заходи безпеки: доручення МОН

Міністерство освіти і науки України наголосило на необхідності посилення стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах освіти. Відповідний лист з дорученням  направлено місцевим департаментам освіти та керівникам закладів освіти, що належать до сфери управління МОН.

У МОН зазначають, що навіть з урахуванням наслідків вогневих ударів по освітній інфраструктурі, результати аналізу пожеж, що сталися у 2022 році, свідчать про значну кількість пожеж на об’єктах закладів освіти, що належать до сфери управління МОН.

Зокрема, у 2022 році сталося 32 пожежі. Найбільша кількість пожеж виникла на об’єктах освіти у місті Києві.

Найбільш поширеними причинами виникнення пожеж на об’єктах освіти, як й у попередні роки, залишається несправність устаткування, необережне поводження з вогнем та порушення правил експлуатації.

З метою посилення пожежної та техногенної безпеки, попередження надзвичайних ситуацій на об’єктах закладів освіти МОН пропонує:

  • провести ретельну перевірку приміщень об’єктів освіти (навчальних корпусів, майстерень, лабораторій, складів, гуртожитків і т. і.) у тому числі й на предмет використання несправних приладів опалення та саморобних нагрівальних приладів;
  • забезпечити наявність справних первинних засобів пожежогасіння;
  • вжити заходів щодо неухильного дотримання Правил та протипожежного режиму в будівлях та приміщеннях;
  • організувати проведення планових практичних занять та тренувань з відпрацювання заходів з евакуації;
  • перевірити знання загальної інструкції з пожежної та техногенної безпеки у працівників;
  • ужити необхідних заходів реагування на акти порушень чи невиконання посадовими особами встановленого протипожежного режиму, вимог правил пожежної та техногенної безпеки

Підписатись

У МОН просять вважати організацію та забезпечення пожежної безпеки одним із першочергових завдань керівників всіх рівнів, а виконання протипожежних заходів тримати на постійному контролі.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *