У закладах освіти, які працюватимуть онлайн, розмістять переселенців

u zakladah osviti jaki pracjuvatimut onlajn rozmistjat pereselenciv a0b2012 - У закладах освіти, які працюватимуть онлайн, розмістять переселенців

У будівлях закладів освіти, які працюватимуть в онлайн-режимі, розмістять внутрішньо переміщених осіб.

 

Про це повідомила віцепрем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час робочої наради, присвяченої проблемам ВПО, повідомляє сайт Мінреінтеграції.

"Наразі в Україні значна кількість освітніх закладів готується до навчального року, але разом з тим збирається працювати у режимі онлайн. Їхні приміщення – утеплені й обладнані – можуть стати гарним прихистком для ВПО. Було вирішено збільшити кількість закладів, які переобладнають під місця компактного проживання внутрішніх переселенців", – ідеться в повідомленні.

Верещук підкреслила, що найпершим завданням влади є забезпечення кожної сім’ї, яка евакуюється з небезпечних регіонів і з тимчасово окупованих територій, належними умовами для проживання.

Також зазначається, що для підтримки розгортання додаткових місць для переселенців у закладах освіти планують залучити міжнародні організації.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *