У Вінниці для дітей ВПО презентують благодійний проєкт, будуть заняття з казкотерапії та арт-терапії

u vinnici dlja ditej vpo prezentujut blagodijnij proyekt budut zanjattja z kazkoterapiyi ta art terapiyi 15da2c4 - У Вінниці для дітей ВПО презентують благодійний проєкт, будуть заняття з казкотерапії та арт-терапії

В рамках реалізації цієї ініціативи буде створено мобільний застосунок доповненої реальності для трьох книг вінницької мисткині, керівниці творчої частини проєкту Дар’ї Паламарчук.

Як повідомляє "Місто над Бугом", юні учасники та учасниці проєкту, впродовж липня-жовтня навчатимуться 3д-графіці та 3д-анімації, а також братимуть участь в різних цікавих заняттях та майстер-класах, як офлайн, так і онлайн.

Підписатись

Заняття проходитимуть двічі на тиждень. Усі учні отримають сертифікати та подарунки: комплект книг із додатком, в розробці якого вони брали участь.

"Під час проєкту буде залучено, щонайменше, 20 підлітків внутрішньо переміщених, а також ще 20 дітей-біженців за межами України за межами України, для навчання їх 3д-візуалізації, 3д-анімації та залученням їх до створення мобільного застосунку доповненої реальності. Щонайменше 20 дітей Захисників і полеглих Героїв, віком від 3 до 14 років, для занять з арт-терапії, створення ресурсних картин і подальшої благодійної виставки-аукціону створених на цих заняттях картин. Щонайменше 200 дітей ВПО віком від 3 до 10 років для занять з казкотерапії та арт-терапії, а також авторських зустрічей з автограф сесіями. І щонайменше 2000 дітей-біженців за межами України у форматі онлайн", – коментує мисткиня Дар'я Паламарчук.

u vinnici dlja ditej vpo prezentujut blagodijnij proyekt budut zanjattja z kazkoterapiyi ta art terapiyi 7841546 - У Вінниці для дітей ВПО презентують благодійний проєкт, будуть заняття з казкотерапії та арт-терапії

Проєкт ініційовано ГО «Центр візуальних проектів» за грантової підтримки Українського культурного фонду. Його мета є багатогранна: розвиток сучасних цифрових технологій, створення дружньої спільноти для спілкування, підняття екологічної свідомості серед молоді, заохочення дітей до читання, підтримка дітей ВПО та родин полеглих Героїв, психологічна допомога та популяризація української мови та інше. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *