У Варшаві відбудеться Міжнародна освітня конференція подяки

u varshavi vidbudetsja mizhnarodna osvitnja konferencija podjaki c5fd0b5 - У Варшаві відбудеться Міжнародна освітня конференція подяки

У межах проєкту «Мережа українських освітніх хабів» за підтримки ЮНІСЕФ цьогоріч відбудеться Міжнародна освітня конференція подяки. До заходу долучаться понад 300 українських здобувачів освіти, їхні батьки/опікуни та вчителі, які нині проживають за кордоном через війну.

На конференції представники Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Фонду народонаселення ООН, Вишеградського фонду, Центральноєвропейської ініціативи (СЕІ), «Deloitte Foundation», Міністерства освіти і науки Польщі, мерії міста Варшави та Посольства України у Польщі виступлять із актуальними темами, поділяться результатами проєкту та приєднаються до панельних дискусій.

Підписатись

Повний розклад Міжнародної освітньої конференції подяки можна завантажити за посиланням.

Подія відбудеться 14 липня о 12.30 (за київським часом) у Варшаві. Онлайн-трансляцію можна буде переглянути на ютуб-каналі.

Довідково

Організаторами проєкту є Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *