У ТНМУ пройдуть очні тренінги для 100 інструкторів регіональних центрів екстреної медичної допомоги

u tnmu projdut ochni treningi dlja 100 instruktoriv regionalnih centriv ekstrenoyi medichnoyi dopomogi 7b68e72 - У ТНМУ пройдуть очні тренінги для 100 інструкторів регіональних центрів екстреної медичної допомоги

Міністерство охорони здоров’я розпочало масштабне навчання фахівців бригад екстреної медичної допомоги з усіх регіонів України, охопити планується близько 25 тисяч працівників.

Про це повідомляє МОЗ.

Навчанням буде займатись Тернопільський національний університет імені Горбачевського (ТНМУ), з яким вже укладений відповідний договір. У ТНМУ на базі Центру симуляційного навчання пройдуть очні тренінги для 100 інструкторів регіональних центрів екстреної медичної допомоги.

Підписатись

Курс триватиме 24 дні безпосередньої роботи у симуляційному центрі та складатиметься із окремих циклів: менеджменту критичного дорослого пацієнта, менеджменту критичного педіатричного пацієнта. Також до циклу навчань входять: менеджмент пацієнта з травмою, медицина катастроф та інструкторський вишкіл.

Основна мета проєкту – оновлення підходів до надання екстреної допомоги на догоспітальному етапі, посилення компетенцій медиків та зменшення смертності пацієнтів під час невідкладних станів.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час презентації проєкту для керівників Центрів екстреної медичної допомоги заявив, що постійне навчання – це можливість зберегти життя людям, особливо коли йдеться про допомогу при інсульті, інфаркті, від яких помирає найбільше українців.

За словами Ляшка, окремим напрямом навчання є розвиток навичок медицини катастроф для порятунку постраждалих від російських атак.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *