У МОН представили оновлений перелік обладнання для шкільних спортзалів: триває громадське обговорення

u mon predstavili onovlenij perelik obladnannja dlja shkilnih sportzaliv trivaye gromadske obgovorennja f94143f - У МОН представили оновлений перелік обладнання для шкільних спортзалів: триває громадське обговорення

Міністерство освіти і науки України представило нову редакцію Типового переліку обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Проєкт документа подано для громадського обговорення.

Проєкт розроблено відповідно до навчальних програм з фізичної культури для закладів загальної середньої освіти, зокрема з урахуванням оновленої модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти.

За допомогою обладнання та інвентарю, представленого у першому та другому розділах проєкту Типового переліку, в освітньому процесі реалізується інваріантна частина навчальних програм, до якої належать теоретико-методичні знання та загальна фізична підготовка, зміст яких втілюється упродовж кожного уроку з фізичної культури.

Підписатись

До третього розділу включено назви обладнання та інвентарю спеціального призначення відповідно до певного виду спорту, що представлений у вигляді варіативного модуля в навчальних програмах.

Зауваження та пропозиції до проєкту можна надсилати до 22 січня 2023 року на електронну адресу: [email protected] або [email protected] 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *