У МОН підтримали пропозицію щодо тренування вчителів, які навчатимуть учнів керувати дронами

u mon pidtrimali propoziciju shhodo trenuvannja vchiteliv jaki navchatimut uchniv keruvati dronami e5e7400 - У МОН підтримали пропозицію щодо тренування вчителів, які навчатимуть учнів керувати дронами

ГО "Центру підтримки аеророзвідки" запропонувала МОН ввести до державної програми вже зі старших класів підготовку до управління базовими технологіями, якими рятуються українські захисники. Пропозиція була підтримана очільником Міністерства Оксеном Лісовим.

"Ми готові безоплатно відтренувати українських вчителів. Для дітей це буде розвагою — ганяти на симуляторі на FPV дроні. Це не означає, що ми готуємо наших дітей воювати. До тої країни, яка готова, не прийдуть. Я вірю в мілітаризацію суспільства. Зараз літо, ми можемо відтренувати 1000–1500 вчителів, поки в них канікули", – наголосила керівниця ГО "Центру підтримки аеророзвідки" Марія Берлінська.

Підписатись

Оксен Лісовий зауважив, що робота в цьому напрямку вже розпочалася. Зокрема, створена матеріальна база, шкільні майстерні. Водночас бракує підготовлених фахівців. Однак протягом літа планується велика робота щодо підготовки інструкторів, які надалі навчатимуть дітей керувати пристроями аеророзвідки.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *