У МОН анонсували початок реєстрації вчителів на курс «Безпекові технології»

u mon anonsuvali pochatok reyestraciyi vchiteliv na kurs bezpekovi tehnologiyi 3658910 - У МОН анонсували початок реєстрації вчителів на курс «Безпекові технології»

Більше практики, актуальних знань, навичок та життєво необхідних умінь. Саме на це спрямовано оновлення практичної складової шкільної дисципліни «Захист України». 

З вересня Міністерство освіти і науки України планує запустити пілот проєкту оновленої дисципліни «Захист України», апробація якого відбуватиметься у школах різних регіонів України. В основі програми дисципліни покладено більше практичних занять, актуальних знань, навичок та життєво необхідних вмінь. 

Для успішної апробації пілоту МОН організує курс для вчителів. До співпраці залучатимуть міжнародні і громадські організації, які мають досвід у навчанні дорослих. Зокрема тих спеціалістів, які готові навчати вчителів роботи зі симуляторами FPV-дронів, мають спеціалізацію у топографії, домедичній допомозі та запобіганні травматизму. 

Підписатись

«Оновлення дисципліни «Захист України» — довгоочікуваний і необхідний крок, адже освіта повинна відповідати умовам і викликам сьогодення. Уже розпочали роботу над доповненням практичної складової програми — актуальної, а заразом і цікавої для учнів. І діти, і вчителі дають нам відгуки, що дисципліна має бути оновленою. Якісна домедична допомога, керування спортивними дронами, базова інженерія в межах STEM-освіти — усе те, на що сьогодні є запит», — зазначив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

У МОН наголосили, що  найближчим часом робочі групи запрошених експертів почнуть працювати над пропозиціями з оновлення практичної складової дисципліни. Вони актуалізують програму і збільшать кількість практичних занять, додадуть підготовку до опанування базовими технологіями, якими зараз користуються захисники і захисниці. Практична складова дисципліни «Захист України» стосуватиметься вмінь, необхідних для життя в реаліях сьогодення, а це не лише про потреби оборони.

Навички домедичної допомоги та орієнтування на місцевості стануть у пригоді в походах, подорожах чи кризових ситуаціях. Знання з мінної безпеки допоможуть зберегти життя і здоров'я, правильно поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Навички керування БПЛА — конкурентна перевага, їх використовують відеографи, геодезисти, археологи і ще безліч спеціалістів у професійній діяльності.

Пропедевтичний безпековий практикум буде запроваджено в межах інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» у другому циклі базової освіти (7-9 класи).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *