У Луцьку 8-річний школяр із Бучі грає з перехожими у шахи, а гроші передає на потреби ЗСУ

u lucku 8 richnij shkoljar iz buchi graye z perehozhimi u shahi a groshi peredaye na potrebi zsu e2c8d2e - У Луцьку 8-річний школяр із Бучі грає з перехожими у шахи, а гроші передає на потреби ЗСУ

Зібрані кошти хлопчик відносить до центрального волонтерського пункту.

Восьмирічний Савелій розповів Суспільному, що вже чотири роки займається шахами.

Щоби допомогти українським військовим, він грає з перехожими у шахи на центральній вулиці Луцька, куди родина переїхала напередодні повномасштабного вторгнення росіян.

Школяр ставить стіл просто на вулиці та чекає опонентів. Підтримують його у такому волонтерстві мама та дід. Дідусь говорить, що раніше йому вдавалося обіграти внука, а тепер – ні. До слова, тато Савелія з першого дня пішов у територіальну оборону на Київщині, зараз продовжує нести службу.

“Якщо люди хочуть просто залишити гроші, а не хочуть грати – то вони можуть це зробити”, — говорить Савелій.

 

u lucku 8 richnij shkoljar iz buchi graye z perehozhimi u shahi a groshi peredaye na potrebi zsu 606be42 - У Луцьку 8-річний школяр із Бучі грає з перехожими у шахи, а гроші передає на потреби ЗСУ

 

За його словами, фіксованої вартості за гру немає. Люди залишають, хто скільки може. Наприклад, за одну годину юний шахіст зіграв три партії та зібрав 340 гривень. Зібрані гроші разом з братом відніс до центрального пункту допомоги Луцька.

Координаторка центрального пункту допомоги Лариса Карп’як говорить, що усі гроші, які приносять волонтери, обліковують. Потім купують необхідні речі для бійців.

Усі фото: Суспільне

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *