У Львові проходить масштабний освітній MEET UP форум

u lvovi prohodit masshtabnij osvitnij meet up forum 0cf4449 - У Львові проходить масштабний освітній MEET UP форум

Майже 300 керівників шкіл, дитсадків та закладів позашкілля Львова зібралися на освітній MEET UP. Це форум, де освітяни обмінюються ідеями та інноваційними підходами в освітньому процесі.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

«Це перший досвід в нашому місті, коли на одному форумі зібрали керівників усіх закладів освіти: шкіл, садочків, позашкілля, інклюзивно-ресурсних центрів і навіть таборів. Сьогодні всі разом ми говоримо про стосунки, адже це основа розбудови будь-якої організації. Ми весь день вчимося правильно вибудовувати стосунки як в освітніх колективах, так і з дітьми, розвивати свої заклади в умовах війни і таким чином розвиваємось всі разом», – розповів начальник управління освіти Львова Андрій Закалюк.

u lvovi prohodit masshtabnij osvitnij meet up forum e02517a - У Львові проходить масштабний освітній MEET UP форум

Метою Освітнього MEET UP, який організувало управління освіти Львова, є сприяння розвитку керівників закладів середньої, дошкільної та позашкільної освіти для розширення їхнього професійного, інтелектуального, емоційного, соціального та духовного потенціалу як повноцінних лідерів у сфері освіти міста Львова.

Підписатись

Оскільки це форум освітян, які першочергово працюють з дітьми, формат події досить креативний: всі учасники одягнені у худі, робота-рефлесія в групах у форматі театру, а наприкінці дня обміняються заздалегідь підготовленими подарунками.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *