У київських закладах освіти повністю виключити російську мову з навчальних програм

u kiyivskih zakladah osviti povnistju vikljuchiti rosijsku movu z navchalnih program 66ef902 - У київських закладах освіти повністю виключити російську мову з навчальних програм

У київських закладах загальної середньої та дошкільної освіти повністю виключити російську мову з навчальних програм. Всі предмети вивчатимуться українською мовою. Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 64 депутатами.

Як зауважив депутат Київської міської ради, голов постійної комісії з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту Вадим Васильчука, в умовах війни з російською федерацією недоцільно та неправильно проведення навчального процесу та вивчення російської мови в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

«Депутатський корпус Київської міської ради прийняв таке рішення, яке надасть можливість уникнути ескалації напруги в суспільстві та посилить захист освітнього простору Києва від гібридних впливів держави-агресора. Мова має значення, і в час війни – це питання національної безпеки», – зауважив чиновник.

Підписатись

Депутат додав, що проєкт рішення передбачає здійснення організаційно-правових дій, які направлені на перехід груп та класів з російської на державну мову.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *