У День Незалежності України ЗСУ підтримали піснею дітей, які опинилися в окупації (відео)

u den nezalezhnosti ukrayini zsu pidtrimali pisneju ditej jaki opinilisja v okupaciyi video 7db85a5 - У День Незалежності України ЗСУ підтримали піснею дітей, які опинилися в окупації (відео)

У День Незалежності України військові ЗСУ створили пісню, щоб підтримати дітей, які опинились в окупації або були примусово депортовані на територію РФ.
За словами військового на ім'я Сергій, який поділився з редакцією цим відео, пісню створити допоміг безкоштовно один з продюсерів популярного українського шоу "X-фактор". Анімацію створила учасниця громадської організації "Кров нації".

Це пісня від усіх військових, яких вдома чекають діти, — говорить Сергій, який воює на Мар'їнському напрямку. — Ми воюємо за всіх дітей України, і хочеться підтримати їх і нагадати, що ми прийдемо і врятуємо від окупації. Дуже багато дітей, які чекають своїх батьків з війни. Моя донька у Кропивницькому, і ця пісня так само і для неї звучить особливо. Скоро всі діти, яких викрали і вивезли з країни, будуть в вільний України, ми все робимо, щоб їх визволити.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *