У Бучі стартував другий етап Всеукраїнської шкільної спортивної ліги «Пліч-о-пліч»

u buchi startuvav drugij etap vseukrayinskoyi shkilnoyi sportivnoyi ligi plich o plich d29da67 - У Бучі стартував другий етап Всеукраїнської шкільної спортивної ліги «Пліч-о-пліч»

У Бучанській гімназії №9 пройшло відкриття територіального етапу Всеукраїнської шкільної спортивної ліги «Пліч-о-пліч».

Про це повідомляє Укрінформ.

У гімназії відбувся товариський футзальний матч, участь у якому взяли команди 6 класів – переможців шкільного етапу Бучанської громади.

Загалом зібралося 11 команд із футзалу з усієї Бучанської тергромади, а всього у лізі буде змагатися 31 команда з населених пунктів громади.

u buchi startuvav drugij etap vseukrayinskoyi shkilnoyi sportivnoyi ligi plich o plich bb68be5 - У Бучі стартував другий етап Всеукраїнської шкільної спортивної ліги «Пліч-о-пліч»

Під час заходу відбувся телеміст: на прямому зв’язку були учасники змагань з Києва, Дніпропетровщини, Одещини та Львівщини, які також провели товариські змагання з баскетболу, спортивного орієнтування, волейболу та черліденгу. 

Після закінчення товариського футзального матчу учасникам команд почесні гості вручили сувенірні м’ячі та нагороди. 

Другий етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» триватиме в регіонах до 30 березня. У ньому змагатимуться школи територіальних громад. Загалом до участі у пʼяти видах спорту зареєструвалось 29 055 колективів. Команди, які стануть переможцями в своїх областях, боротимуться за титул чемпіонів України.

u buchi startuvav drugij etap vseukrayinskoyi shkilnoyi sportivnoyi ligi plich o plich 5ced900 - У Бучі стартував другий етап Всеукраїнської шкільної спортивної ліги «Пліч-о-пліч»

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – щорічні змагання, розроблені за європейським та світовим досвідом. Мета – залучити якомога більше школярів до занять фізкультурою і спортом, сформувати у них лідерські якості, покращити соціальні навички і допомогти знайти нових друзів.

u buchi startuvav drugij etap vseukrayinskoyi shkilnoyi sportivnoyi ligi plich o plich 0bf3e64 - У Бучі стартував другий етап Всеукраїнської шкільної спортивної ліги «Пліч-о-пліч»

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *