Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів

vseukrayinskij urok yednosti dlja shkoljariv 5 11 klasiv yihnih batkiv ta vchiteliv 8704539 - Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів

Сьогодні, 3 жовтня, Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» разом з партнерами презентував «Всеукраїнський урок єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими».

Про це інформують у МКІП.

6 жовтня о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» МКІП та Суспільне Мовлення проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів. 

Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та буде доступний на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі. 

Тривалість онлайн-уроку — 30 хвилин, тож вчителі матимуть ще 15 хвилин для обговорення прослуханого матеріалу.

«Для нас, для суспільного мовника, як елемента національної інформаційної безпеки, важливо, щоб кількість громадян України, які б розуміли, де безпечні джерела інформації, тільки збільшувалась. Це відповідає нашій місії», – підкреслив голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький. 

«Ця ініціатива для ПРООН представляє собою основу права доступу до інформації, а також наближає кожну особу, молодого хлопця або дівчину в цій країні до правильного джерела інформації», – повідомив виконувач обов’язків Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс.

Також серед спікерів: генеральний директор директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Ігор Хворостяний та керівниця національного проєкту з медіаграмотності МКІП «Фільтр» Валерія Ковтун.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності реалізовується Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільним Мовленням за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії.

Нагадаємо, Фільтр вперше ініціював Всеукраїнський урок з медіаграмотності, до якого долучилася вся країна, 16 лютого 2022 року. Виклики, з якими Україна зіштовхнулась вже за лічені дні, показали, що єдність — запорука боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *