Всеукраїнський дистанційний конкурс дитячої творчості «Моє найкраще літо»

vseukrayinskij distancijnij konkurs ditjachoyi tvorchostinbspmoye najkrashhe lito db216c2 - Всеукраїнський дистанційний конкурс дитячої творчості «Моє найкраще літо»

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у Всеукраїнському дистанційному конкурсі дитячої творчості «Моє найкраще літо».
Літо—час відпусток та подорожей. Щороку маленькі українці разом зі своїми сім’ями відвідують неймовірні місця не тільки в рідній Україні, а й по всьому світу. Проте, на жаль, цього року ми зіткнулися з новою реальністю. Дитинство нашої малечі було безповоротно зіпсовано, а самі діти мусять пристосовуватись до нового життя. Освітній портал Алаба дбає про соціальний та освітній розвиток дітей та юнацтва України, адже наша команда як ніхто розуміє важливість підтримки дітей у такі непрості часи. Саме тому, Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ оголошує проведення дистанційного конкурсу  дитячої творчості  «Моє найкраще літо». 
 
Основна ціль конкурсу—сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі складні часи, а також заохочення юних художників поділитися зі світом своїми спогадами про найкраще літо.
 
На згадку про участь у конкурсі усі учасники отримають електронні дипломи (сертифікати). А наше жюрі буде визначати переможців у трьох категоріях: дошкільнята, школярі 1-4 класів та учні 5-8 класів (перше, друге, третє місця). Учасникам, які отримають призові місця, буде надіслано поштою цінні подарунки.

Формат проведення: Дистанційно
Прийом заявок і робіт: 18.07.2022 – 05.08.2022
Визначення переможців: 06.08.2022 – 10.08.2022
Публікація результатів: 11.08.2022
Предмет: Образотворче мистецтво
Номінація: Малюнок
Мета: Залучити дошкільнят та їх батьків, а також школярів до творчості, що буде сприяти когнітивному розвитку дітей, а також розширенню їх уяви та творчого мислення. 
Учасники: Запрошуємо до участі зі всієї України дошкільнят, школярів 1-4 класів та учнів 5-8 класів, а також їх батьків.
Напрямок за яким проводиться конкурс: малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо);  
 
ПОРЯДОК УЧАСТІ

  1. Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми конкурсу «Моє найкраще літо»
  2. Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї
  3. Після перевірки, на вашу електронну адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

УМОВИ КОНКУРСУ:

  • Від одного учасника приймається один малюнок.
  • Творча робота має бути виконана самостійно.
  • Формат доданих фотографій – jpg, png, pdf, zip.
  • Розмір фото не повинен перевищувати 15 Мб

Детальніше за посиланням: https://alaba.op.ua/art-konkurs/vseukrayinskiy-distanciyniy-konkurs-dityachoyi-tvorchosti-moye-naykrasche-lito

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *