Всеукраїнський дистанційний конкурс дитячої творчості До Всесвітнього дня тварин «Наші друзі»: результати

vseukrayinskij distancijnij konkurs ditjachoyi tvorchosti do vsesvitnogo dnja tvarin nashi druzi rezultati e4df54f - Всеукраїнський дистанційний конкурс дитячої творчості До Всесвітнього дня тварин «Наші друзі»: результати

Завершився  Всеукраїнський дистанційний конкурс дитячої творчості До Всесвітнього дня тварин «Наші друзі». Команда «Алаба» запросила юних митців з усієї України поділитись з нами своїм баченням ролі тварин у нашому житті, а також проблемою захисту їхніх прав. Ми отримали більше 900 робіт з усіх куточків нашої Неньки.

Метою конкурсу ми бачили сприяння у творчому розвитку дітей навіть у такі часи, як війна, а також заохочення юних художників поділитися зі світом своїм уявленням про важливість тварин у нашому повсякденному житті, таким чином посприяти усвідомленню юним поколінням важливості захисту тварин, особливо зараз, оскільки війна негативно впливає на усіх.

Наша команда щиро вдячна усім юним художникам за їхню участь у конкурсі, а батькам та вихователям—за вклад у розвиток молодого покоління і невпинну підтримку дітей.

Зараз же ми готові оголосити результати конкурсу. 
За посиланням нижче буде доступний файл, в якому імена переможців розділені за 3 номінаціями: декоративно-прикладне мистецтво, авторська фотографія та малюнок.
Звертаємо увагу, що наша команда оцінювала 1 роботу від 1 учасника.
За декілька тижнів на електронну пошту буде розіслано електронні дипломи переможців.

Ми вдячні усім за їхній вклад у цей конкурс!
До нових зустрічей!

https://docs.google.com/document/d/1y3FMoGAroonwF8-Vq085gp1eTW5BO6vC/edit?usp=sharing&ouid=109434451946595155908&rtpof=true&sd=true 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *