Всеукраїнський дистанцій конкурс дитячої творчості До Всесвітнього дня тварин «Наші друзі»

vseukrayinskij distancij konkurs ditjachoyi tvorchosti do vsesvitnogo dnja tvarin nashi druzi aac6993 - Всеукраїнський дистанцій конкурс дитячої творчості До Всесвітнього дня тварин «Наші друзі»

Освітній портал Алаба https://alaba.op.ua, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у Всеукраїнському дистанційному конкурсі дитячої творчості до Всесвітнього дня тварин «Наші друзі».
4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Ідея Міжнародного дня тварин була вперше проголошена німецьким письменником та зоозахником Генріхом Циммерманом. Він організував вперше громадські зібрання з цієї нагоди 24 березня 1925 року у Берлінському палаці спорту. А вже у 1931 році міжнародний конгрес прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія), одноголосно ухвалив пропозицію оголосити 4 жовтня всесвітнім днем тварин. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.

В Україні День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року.
 
Основна ціль конкурсу—сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі складні часи, а також заохочення юних художників поділитися зі світом своїми думками та баченням різноманітного тваринного світу.
 
На згадку про участь у конкурсі усі учасники отримають електронні дипломи (сертифікати). А наше жюрі буде визначати переможців конкурсу (1, 2 та 3 місця)  у чотирьох категоріях: дошкільнята, учні 1-4 класів, учні 5-8 класів та учні 9-11 класів.

Прийом заявок і робіт: 05.09.2022 – 05.10.2022
Визначення переможців: 06.10.2022 – 09.10.2022
Публікація результатів: 10.10.2022
Предмет: Образотворче мистецтво
Номінація: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія
 

Напрямок за яким проводиться конкурс:                  

  • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо);  
  • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, пластилін)
  • авторська фотографія

 
ПОРЯДОК УЧАСТІ

  1. Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми конкурсу до Всесвітнього дня тварин «Наші друзі».
  2. Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї.
  3. Після перевірки, на вашу електронну адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

 
УМОВИ КОНКУРСУ:

  • Від одного учасника приймається одна робота.
  • Творча робота має бути виконана самостійно.
  • Формат доданих фотографій – jpg, png, pdf, zip.
  • Розмір фото не повинен перевищувати 15 Мб

 
Команда Освітнього порталу Алаба з нетерпінням чекає робіт творчих українців та бажає усім успіхів! Вперед до перемог! 

Підписуйтесь на сторінку Освітнього порталу “Алаба”, аби залишитися з нами на зв’язку – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *