Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Україна – моя Батьківщина»

vseukrayinskij blagodijnij festival konkurs ditjachoyi tvorchosti ukrayina moja batkivshhina 5784091 - Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Україна - моя Батьківщина»

​​​​​​​Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у Всеукраїнському дистанційному конкурсі дитячої творчості «Україна—моя Батьківщина» 

Українці та україночки! 

Щороку, 24 серпня, ми відзначаємо День Незалежності. Свято, яке українська нація виборювала століттями. Свято, яке втілює нашу національну ідею— вільна і соборна Україна. Цього року День Незалежності як ніколи важливий, адже ми відзначаємо його в часи великої війни за нашу свободу і волю, за наше право жити під мирним українським небом

Пам’ятаючи про велику історію, що своєю давниною сягає сивих століть, віддаючи шану нашим предкам, 24 серпня 1991 року було урочисто прийнято Акт проголошення незалежності України. Саме тому, Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ оголошує проведення дистанційного конкурсу  дитячої творчості  «Україна—моя Батьківщина». Ми закликаємо дітей зі всієї України поділитись з нами своїм уявленням про велич і красу України, а також її історії, що захоплює своєю унікальністю.

Основна ціль конкурсу—сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі складні часи, а також заохочення юних художників поділитися зі світом своїми думками та історіями про нашу Україну.

На згадку про участь у конкурсі усі учасники отримають електронні дипломи (сертифікати). А наше жюрі буде визначати Гран-прі та лауреатів конкурсу (1, 2 та 3 місця)  у чотирьох категоріях: дошкільнята, учні 1-4 класів, учні 5-8 класів та учні 9-11 класів. Учасникам, які отримають призові місця буде надіслано поштою цінні подарунки.

Формат проведення: Дистанційно

Прийом заявок і робіт: 1.08.2022 – 27.08.2022

Визначення переможців: 27.08.2022 – 29.08.2022

Публікація результатів: 30.08.2022

Предмет: Образотворче мистецтво

Номінація: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво 

Мета: Залучити дошкільнят та їх батьків, а також школярів до творчості, що буде сприяти когнітивному розвитку дітей, а також розширенню їх уяви та творчого мислення. 

Учасники: Запрошуємо до участі зі всієї України дошкільнят, школярів 1-4 класів та учнів 5-8 класів та учні 9-11 класів.

Вікові категорії учасників: Дошкільнята (4-6 років), учні 1-4 класів, учні 5-8 класів, учні 9-11 класів.

Напрямок за яким проводиться конкурс:                  

  • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо);  
  • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, пластилін)

ПОРЯДОК УЧАСТІ

1.  Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми конкурсу «Україна—моя Батьківщина».

2.  Оплатити організаційний (благодійний) внесок 90 грн. за посиланням https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558  (В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника https://nimb.ws/bdDfKN)

3. Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї.

4. Після перевірки, на вашу електронну адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

УМОВИ КОНКУРСУ:

  • Від одного учасника приймається одна робота.
  • Творча робота має бути виконана самостійно.
  • Формат доданих фотографій – jpg, png, pdf, zip.
  • Розмір фото не повинен перевищувати 15 Мб

Детальніше за посиланням: https://alaba.op.ua/art-konkurs/vseukrayinskiy-blagodiyniy-festival-konkurs-dityachoyi-tvorchosti-ukrayina—moya-batkivschina

Команда Освітнього порталу Алаба з нетерпінням чекає робіт творчих українців та бажає усім успіхів! Вперед до перемог! 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *