Всесвітня продовольча програма збільшує підтримку для реалізації програми шкільного харчування

vsesvitnja prodovolcha programa zbilshuye pidtrimku dlja realizaciyi programi shkilnogo harchuvannja 9a87b07 - Всесвітня продовольча програма збільшує підтримку для реалізації програми шкільного харчування

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП ООН) підписала договори з 11 областями щодо підтримки щоденних шкільних обідів для понад 60 000 дітей у 420 школах країни.

Минулого навчального року МОН та ВПП підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю для реалізації програми шкільного харчування, в межах якого здійснено підтримку для приготування їжі для 12 000 дітей у 58 школах Київської області.

Упродовж 2023–2024 навчального року ВПП фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1–4 класів у школах Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської, Миколаївської, Одеської та Полтавської областей.

Області для реалізації підтримки обирали на підставі низки критеріїв, зокрема рівня продовольчої безпеки, а також кількості внутрішньо переміщених осіб.

Підписатись

«В умовах війни для нас, дорослих, критично важливо піклуватися про добробут дітей. І щоденний поживний обід у школі — один зі способів підтримати учнівство. Ми вдячні Всесвітній продовольчій програмі за системну підтримку українських дітей і вагомий внесок в їхнє здорове майбутнє», — наголосив заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *