Влада Житомира планує перейменувати заклади загальної середньої освіти

vlada zhitomira planuye perejmenuvati zakladi zagalnoyi serednoyi osviti 209eb98 - Влада Житомира планує перейменувати заклади загальної середньої освіти

В Житомирі перейменують заклади загальної середньої освіти – всі стануть ліцеями. Про це повідомляє Zhitomir.INFO

Відповідний проєкт рішення сесії 1 серпня оприлюднили на сайті міської ради.

«На виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила змінити найменування закладів загальної середньої освіти відповідно до додатку», – йдеться у проєкті рішення.

Департамент освіти міської ради повинен буде затвердити статути закладів загальної середньої освіти в новій редакції та організувати здійснення державної реєстрації відповідно до законодавства України. Також треба буде забезпечити упорядкування написів у печатках, штампах та вивісках закладів.

У додатку до проєкту рішення передбачається, що в Житомирі буде 32 ліцеї, Вересівська школа також стане ліцеєм. Зауважимо, що у більшості закладів попередня назва (ЗОШ, гімназія тощо) просто зміниться на «ліцей», а три заклади матимуть більш радикальні зміни:

ЗОШ № 1 – ліцей №4;

Житомирська гуманітарна гімназія № 1 – ліцей №32;

Житомирський міський колегіум – ліцей №34.

 

vlada zhitomira planuye perejmenuvati zakladi zagalnoyi serednoyi osviti 1b27563 - Влада Житомира планує перейменувати заклади загальної середньої освіти

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *